Chystám největší online marketingovou akci ve střední Evropě

Už tři roky poctivě objíždím TEDXy, Barcampy, CopyCampy, WebExpa, formální i neformální akce, srazy a konference. Navštívil jsem desítky akcí v ČR i velké akce v Evropě. Nejsem „hejtr“ ani neobyčejně náročný zákazník. Ale i přesto bych mohl vyjmenovat desítky připomínek ke každé z nich. Věřím totiž, že by se tak tyto akce staly lepšími a posunuly se o míle a míle kupředu. A tohle všechno mě přimělo k nápadu, o který se s vámi chci právě teď podělit.

Logo konference Marketing Festival

Posledních 6 měsíců totiž usilovně pracuji na konceptu, do kterého investuji všechny své zkušenosti, úsilí a v neposlední řadě také neutuchající nadšení. Tento koncept vychází ze všech akcí, na kterých jsem byl a které mě ovlivnily. Mimo jiné také z více než dvaceti vzdělávacích projektů, které jsem uspořádal pod taktovkou olomouckého JsmeMarketingu. Ale není to jen o mně. Na téma ideální konference jsem vyzpovídal přes 140 lidí po e-mailu a s mnoha dalšími jsem debatoval osobně. Troufám si říct, že díky tomu všemu mám v rukou detailní analýzu a přesnou definici ideální online marketingové konference.

Podařilo se mi sestavit dream team plný skvělých lidí a v listopadu tohoto roku v Brně společně uspořádáme největší online marketingovou konferenci v ČR. A pravděpodobně to bude i největší marketingová konference ve střední Evropě. Přivezeme velká jména z USA, Velké Británie i České republiky. Těšit se můžete na profesionální řečníky, ale i na lidi, kteří mají za sebou reálné výsledky a zkušenosti. A co víc, chtějí je předat dál. Nabídneme workshopy, nabídneme spoustu know-how, nabídneme zážitek. Bude to Marketing Festival. Festival s tématy, která budou přínosná a posunou tak vaše vlastní projekty či podnikání.

Chcete být u toho? Navštivte MarketingFestival.cz. Oficiální web spustíme zhruba v polovině května a s ním vypustíme do světa i první detaily – přesné místo, program, řečníky. A věřte mi, máte se na co těšit!

Update 10.1. – Jak možná víte, konference v listopadu 2013 v Brně proběhla a vypadala nějak takhle: 

14 Comments

  1. Tak to jsem zvědavý a držím palce. Světové eventy objíždím a znám jejich kvalitu co do osobností, které se účastní, tak to témat, v neposlední řadě také co do organizace a průběhu. Rád budu mít alespoň něco v Brně.

  2. Určitě to bude přínosná akce. Doporučil bych vybrat i někoho, kdo není standardní konferenční řečník, ale má co říct. Pokud by jsi chtěl, můžu dát tip… Ale jak tě znám, tak už to máš určitě vychytané.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *